Manawa – tento názov je odvedený od havajského slova “MANAWA” , ktoré znamená pohyb a pocit prítomnosti. Čo presne vystihuje naše zmýšľanie.  😊   Oblečiete si  vaše nové tričko, alebo mikinu a budete mať radosť z nového kúsku oblečenia,  v ktorom sa budete dobre a veľmi príjemne cítiť. Naše produkty sú príjemné na každodenné nosenie, čo určite oceníte.

Farebných, veselých, provokujúcich a plno iných tričiek s nápismi stretnete na každom kroku dosť.  My sa snažíme sledovať, aké tričká radi nosíte a priniesť niečo originálne v rámci žánru na Slovensko a ďalej. Chceme osloviť čo najviac z vás, preto ponúkame tričká s jednoduchými nápismi, s nápaditými nápismi,  s nápismi, ktoré by mali nie prvoplánovo pobaviť, jemne explicitnými nápismi, umeleckými kresbami,  ale aj mnoho iného. Čo tak mať tričko, ktoré vás bude vystihovať. V ponuke máme tričká s krátkym,  ale aj s dlhým rukávom, mikiny. A to všetko v rôznych farbách. Chcete si svoje tričko personalizovať. Áno, aj toto je u nás možné. U nás nájdete veľa krásneho oblečenia, ktoré budete hrdo nosiť.

Vsadili sme na kvalitu za príjemnú cenu, aby ste si nemuseli tričká zháňať po rôznych butikoch a objednávať si ich z drahých zahraničných portálov, len preto aby ste napokon zistili, že na obrázku to vyzeralo oveľa lepšie,  ako keď ste vytiahli pokrčené tričko zo sáčku. Tlačíme na momentálne najkvalitnejšej tlačiarni na textil, na tričká v 100% bavlne, ktoré sú špeciálne určené na potlač a vybratý model dostanete imidžovo a pritom s citom zabalený, aby ste si ho mohli rovno hodiť na seba.

Spolupracujeme s profesionálnymi grafikmi a v našom tíme každý vie čo má robiť a každý robí to čo vie najlepšie.

Dúfame, že budete spokojní  a hrdo budete nosiť tričká z dielne Manawa.

Váš team Manawa